Mokiny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
135 000 PLN
Cena za m2
20,17 PLN
Powierzchnia działki
6 692 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
230
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Rodzaj kanalizacji
Szambo - szczelne
Numer oferty
39/7571/OGS

Opis nieruchomości

Przestrzenna działka w zwartej zabudowie wsi Mokiny (na pograniczu gmin Barczewo i Purda) oddalona od Olsztyna o ok. 18 km.


Działka o powierzchni 6692 m2. Obecny statut działki - działka rolna. Sąsiednie działki zabudowane domami mieszkalnymi. Do działki dojeżdżamy drogą asfaltową, gminną.


Przy działce znajduje się sieć elektroenergetyczna oraz wodociągowa. Kanalizacji gminnej nie ma. W sąsiednich zabudowaniach funkcjonują przydomowe oczyszczalnie ścieków lub szczelne szamba.


Działka posiada nr ewidencyjny 346/2.

Okolica jest bardzo zielona, znajdują się tu przepiękne warmińskie szlaki drogowe, liczne ścieżki rowerowe oraz piesze pośród bardzo zróżnicowanego terenu. W promieniu do 10 km znajdują się takie jeziora jak: Serwent, Klebarskie, Kierzlińskie czy Umląg.


Do centrum miasta wojewódzkiego (Olsztyna) dojedziemy w zaledwie 25 min, a do gminnego miasteczka Cittaslow Barczewa mamy stad tylko 6 km. Tu znajdziemy wszelkie najpotrzebniejsze do codziennego życia usługi.

Jeżeli chcesz niezwłocznie cieszyć się z walorów działki lub bezpiecznie ulokować środki pieniężne to umów się na spotkanie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. 608 252 575 - Marek Szczepkowski.

Pomagamy także w zakresie znalezienia finansowania kredytowego na zakup nieruchomości.

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości i pośrednikami.
Zapraszamy - Domy na Warmii i Mazurach.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Brak
  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Odl. od centrum miasta [km]: 18
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Widok na: Pola

Kontakt

Marek Szczepkowski

Marek Szczepkowski

Telefon:
608252575
E-mail:
domynawarmiiimazurach@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Domy na Warmii i Mazurach Marek Szczepkowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Domy na Warmii i Mazurach Marek Szczepkowski z siedzibą przy Nowowiejskiego 9 lok. 404, 10-162 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres domynawarmiiimazurach@gmail.com… czytaj więcej