Nasza historia

Jaka jest nasza historia?

Przygodę z rynkiem zaczęliśmy w 2011 roku, kiedy to jako agenci skupialiśmy się tylko na sprzedaży domów. Rynek był trudny, kiedy po wielkim boomie ceny znacznie spadły, a właściciele nie mogli się z tym pogodzić. Dodatkowym wyzwaniem było działanie tylko w tym segmencie. Mało kto wierzył, że można funkcjonować na rynku sprzedając tylko 1 rodzaj nieruchomości i to w dodatku w oparciu o umowy na wyłączność.
Domy były traktowane “po macoszemu” – jak się uda to będzie fajnie, bo wszyscy wokół stawiali na mieszkania, no i tak powstało #wyzwanie.

Potrzeba było dużo determinacji, aby udowodnić, że jest inaczej. Jednak to, co pomogło nam osiągnąć cel jakim było udowodnienie światu, “że się da” to przede wszystkim ludzkie podejście do klienta – nie hurtowe, nie byle jakie, ale polegające na poświęceniu uwagi Sprzedającemu. Analiza Jego potrzeb, ale zawsze w oparciu o realia rynkowe i coś, co nie zawsze było dobrze odbierane- mówienie prawdy o tym jak jest- dziwne prawda?
Łatwo jest przecież nasłodzić jak piękna jest dana nieruchomość, ale cukrem klienta nie namówimy, cukier też nie pomaga sprzedać, bo klient który szuka- świetnie zna rynek.
Dodatkowo inne podejście do Kupujących – brak spisywania umów “na kolanie”, przed wejściem, ale spojrzenie na Nich, jak na ludzi szukających swojego nowego miejsca, często kończyło się tym, że powierzali nam swoje nieruchomości na sprzedaż – doceniając to, jak pracujemy.

#Mieszkania

Przy sprzedaży domów, nie da się nie mieć do czynienia z rynkiem mieszkań. Wielu nabywców, potrzebowało pomocy przy sprzedaży aby sfinalizować transakcję kupna domu. Jeden opiekun przy transakcji wiązanej dawał stronom poczucie bezpieczeństwa – i tak działamy do dziś.
Ponadto współpracujemy z zaufanym ekspertem kredytowym – który nieraz uratował naszych klientów z opresji, a poczucie bezpieczeństwa i zaufanie jest tu kluczowe.

Zawsze wyznawaliśmy zasadę, iż nie podejmujemy się sprzedaży wszystkich nieruchomości. Najważniejsza była dla nas decyzja właściciela i sprecyzowane zamiary.
Do każdej sytuacji przygotowywaliśmy strategię działania. We współpracy cenimy #szacunek obu stron i partnerstwo. Praktykujemy dni pokazowe, gdzie właściciel nie musi żyć we własnym domu jak na szpilkach oczekując na niezapowiedziane wizyty, tym samym kupujący mają możliwość swobody podczas oględzin bez zbędnego skrępowania – i to się sprawdza.

Dzięki temu stworzyliśmy specjalistyczny zespół, z wieloma doświadczeniami, licznymi transakcjami i przede wszystkim własną wizją. Działamy na terenie Olsztyna i okolic, wierni warmińsko-mazurskim okolicom.

Na co stawiamy?

Informacja zwrotna jest dla nas na wagę złota – dzięki niej jesteśmy w stanie stworzyć plan działania zarówno dla osób które z nami sprzedają, jak i dla tych, którzy szukają i kupują, ale również na potrzeby naszego rozwoju osobistego.
Zadowoleni klienci polecają nas swoim znajomym i to właśnie #rekomendacje napędzają nas do działania 

Wasi Domownicy 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: