Stare Kawkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Cena za m2
4,72 PLN
Powierzchnia działki
52 731 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
125.5
Długość działki (mb.)
414
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Numer oferty
35/7571/OGS

Opis nieruchomości

Przestrzenna działka rolna tu przy wsi Stare Kawkowo, gmina Jonkowo oddalona od Olsztyna o ok. 19 km.


Działka o powierzchni 5 ha 2731 m2. Obecny statut działki - działka rolna. Sąsiednie działki również są rolnymi niezabudowanymi. Do działki dojeżdżamy drogą asfaltową, gminną, a potem drogą polną do działki.
Granicą działki jest rzeka Pasłęka.

Przy działce nie znajdują się media.

Działka posiada nr ewidencyjny 172/13

Okolica jest bardzo zielona, znajdują się tu przepiękne warmińskie szlaki drogowe, liczne ścieżki rowerowe oraz piesze pośród bardzo zróżnicowanego terenu. Wieś Stare Kawkowo znane już na całym świecie ze zintegrowanej społeczności podtrzymująca tradycje warmińskie, poprzez rozwój ekologicznych upraw, renowacje starych siedlisk w stylu warmińskim, a także organizowaniu licznych imprez i atrakcji dla turystów. Społeczność okolicznych wsi znana pod nazwą "Warming".

Z powierzchni działki nieużytki stanowią 7338 m2, pozostałe grunty to rola, łąki i pastwiska.

Do centrum miasta wojewódzkiego (Olsztyna) dojedziemy w 35 min, a do Jonkowa w 14 min (10 km) tam są duże sklepy spożywcze, restauracje, przedszkole, szkoła, przychodnia i komunikacja miejska.

Jeżeli chcesz niezwłocznie cieszyć się z walorów działki lub bezpiecznie ulokować środki pieniężne to umów się na spotkanie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. 698 056 013

Pomagamy także w zakresie znalezienia finansowania kredytowego na zakup nieruchomości.

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości i pośrednikami.
Zapraszamy - Domy na Warmii i Mazurach.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i może ulegać zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Brak
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Paula Augustynowicz-Szul

Paula Augustynowicz-Szul

Telefon:
698 056 013
E-mail:
paula@domynawarmiiimazurach.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Domy na Warmii i Mazurach Marek Szczepkowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Domy na Warmii i Mazurach Marek Szczepkowski z siedzibą przy Nowowiejskiego 9 lok. 404, 10-162 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres domynawarmiiimazurach@gmail.com… czytaj więcej